Алюмінієва кулькова ручка зі склобоєм. Може писати. Може розбити скло. Стильний аксесуар...

Ця кулькова ручка оснащена поворотним механізмом, який надійно захищає пишучу частину. Щоб скористатися ручкою за призначенням необхідно повернути її нижню частину.

    Верхня частина ручки має гострий міцний наконечник. Така конструкція призначена для розбиття скла у критичній ситуації, що допоможе зберегти здоров'я і навіть життя. За певних навичок такий предмет можна використовувати і для самозахисту. Мабуть, з цієї причини девайс часто називають тактичною ручкою або ручкою для самооборони. Деякі експерти стверджують, що, по суті, це куботан замаскований під ручку.

    Тактична ручка міцна і стійка до навантажень і екстремальних температур, що робить термін її служби значно тривалішим у порівнянні зі звичайними ручками. Зручна кліпса, що знімається, дозволяє носити ручку на кишені, рюкзаку, ремені або іншому спорядженні.

    Ручка зі склобоєм буде стильним аксесуаром або оригінальним подарунком, який високо оцінить кожен чоловік або (чому ні?) жінка. Купити тактичну ручку у чотирьох кольорах можна у нашому магазині.

Характеристики:
    Матеріал: алюміній
    Довжина: 15 см
    Діаметр: 1,5 см
    Вага: 45 гр.
    Колір: чорний, срібло, золото, сірий

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь для перегляду

Тактична ручка

  • Виробник: NoName
  • Модель: tactical-pen
  • В наявності
  • 148.50 грн.