Інформація про доставку

Доставка по Києву

Доставка в межах Києва здійснюється наступного дня після оформлення замовлення з 10:00 до 19:00 години. Вартість доставки - 100 гривень. При покупці на суму понад 2000 гривень доставка здійснюється безкоштовно. Можлива доставка на СТО, вказану покупцем.

Можливість доставки в інший час, у вихідні дні або того ж дня уточнюйте при оформленні замовлення.

Доставка по Україні

В інші міста України здійснюємо доставку транспортними компаніями після 100% передоплати замовлення (зручний спосіб оплати узгоджується індивідуально). Можливе відправлення з оплатою післяплатою транспортною компанією "Нова пошта", "Делівері" та ін. (оплата при отриманні на складі компанії). Конкретна компанія узгоджується із покупцем. Вартість послуг доставки згідно з тарифами перевізника оплачується покупцем.


Гарантія та повернення

У тому випадку, якщо придбані у нас товари не підходять Вашому автомобілю через неправильний підбір або помилку персоналу, Ви можете їх обміняти або повернути за умови збереження цілісності упаковки та товарного вигляду (якщо деталь не була встановлена ​​на автомобіль та не експлуатувалася). Повернення може бути здійснене протягом 14 днів з моменту придбання.