Умови угоди

Умови використання цього сайту

Увага! Перед використанням цього сайту вивчіть ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, то не користуйтеся цим сайтом.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на даному сайті, ви погоджуєтесь надати достовірні та точні дані про себе та свою контактну інформацію.

Після закінчення процесу реєстрації ви отримуєте логін та пароль. Ви несете відповідальність за їхню безпеку та за їхнє безпечне зберігання. Ви також несете відповідальність за всі дії на сайті вчинені під вашим логіном та паролем. У разі втрати реєстраційних даних повідомте про це службу підтримки.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до служби підтримки або залишаючи відгуки на сторінках сайту, ви несете відповідальність, що ваше повідомлення не є протизаконним, ображає моральність, порушує авторські права, містить образи, а також інакше порушує законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-який ваш відгук або коментар можуть бути видалені без вашої на те згоди, а також використовуватися на розсуд адміністрації сайту на безоплатній основі. Інтернет-магазин WESEM.com.ua не несе відповідальності за інформацію, розміщену користувачами сайту.

Правила скасування замовлення

Ви можете скасувати зареєстроване замовлення на придбання нашого товару у будь-який момент до моменту здійснення доставки товару за Вашою адресою та отримання Вами нашого товару.
Якщо Ви бажаєте скасувати Ваше замовлення після отримання Вами товару, будь ласка, ознайомтеся з правилами Повернення товару на нашому сайті.

Для скасування Вашого замовлення Ви можете:
- відповісти на лист про успішну реєстрацію замовлення, написавши про бажане скасування замовлення
- зателефонувати нам за контактними телефонами, вказаними на нашому сайті. Для скасування замовлення у такий спосіб, Вам необхідно буде назвати номер Вашого замовлення та Ваш Логін
- відмовитися від Вашого замовлення під час телефонної розмови з нашим менеджером під час уточнення деталей Вашого замовлення та зручного Вам часу доставки

Інше

Продаж товару та надання послуг за допомогою сайту www.wesem.com.ua регулюється чинним законодавством України.
Усі спірні питання, що виникають при застосуванні цих Правил, розглядаються у судах України.